Co v 9 dílech webináře získáte?
Pěstuj život: kariéra, partnerství a rodina

 

Ve vysílání Eva Joachimová vysvětluje krok po kroku obsah všech 9 placených webinářů. Vyložila též, co díky zaměření se na Prostor, Sebe (Člověka) i Čas v každém sektoru magického čtverce získá ten nebo ta, kdo si webinář předplatí. Každý díl webináře přinese porozumění vlivu konkrétního z 9 sektorů na kariéru, partnerství i rodinu, praktické informace z života, případové studie, konkrétní úkoly i odpovědi na Vaše otázky. Budete si umět jednoduše vypočítat pro sebe i své blízké osobní astrotyp a získáte i mnoho praktických tabulek, které Vám ulehčí pochopení i důležité výpočty.

Pokud s námi chcete jít do 9 dílů placeného webináře, máme pro Vás ještě před vstupem do něj s předstihem tyto praktické úkoly, které Vám mohou od počátku pomoci:

  1. Načrtněte si na papír plán 9 sektorů - magický čtverec, který máme na webových stránkách a používáme i ve videích.
  2. Napište si tam čísla od 1 do 9 podle toho, jak jsou v něm správně umístěny a napište si k nim vliv konkrétního sektoru. Většinou k nim píšeme jako hlavní vliv toto: 1) Cesta, kariéra; 2) Partnerství; 3) Rod, rodina, tradice; 4) Hojnost, bohatství; 5) Já, moje osobnost; 6) Společnost, pravidla; 7) Nové, tvorba; 8) Domov, kontemplace; 9) Naplnění životní cesty.
  3. Pod každý z 9 vlivů sektorů si napište, co se Vám nedaří v této oblasti a postupně se během placeného webináře zamyslíme, jak si pomoct právě zesílením vlivu toho konkrétního sektoru a jeho atributů. Zejména pak se zaměřením na oblasti kariéry, partnerství a rodiny.
  4. Připravte si již na první webinář plánek Vašeho bytu.

Když se takto připravíte a trochu zamyslíte, tak se Vám snadněji a praktičtěji do 3 měsíce (s přestávkami) trvajícího cyklu 9 webinářů bude vstupovat.

Chcete položit dotaz?