Chci si koupit 27 hodin videí a přístup k textům

...a získat více rovnováhy ve svém životě...

 • 1

  Bonus: uvidíte FENG REN SHUI v praxi přímo v prostorách Mladotického mlýna

  Eva Joachimová vždy doporučuje - než si objednáte nějakého konzultanta v otázkách feng shui - podívat se na to, jak sám bydlí. Upoutávková videa, několik dílů webináře i poslední díl o chybách prostoru jsme natáčeli na Mladotickém mlýně, kde na 7000 metrech čtverečných realizovala běhm 20 let rekonstrukce rozsáhlých historických budov. Na nich názorně ukazuje, jak může Člověk s dalšími herci na scéně života, tedy s Prostorem a Časem, pracovat v praxi.
 • 2

  Bonus: konkrétní odpovědi na to, co Vás trápí, od mimořádně zkušeného člověka

  Díky bohatě časově dotovaným webinářům, které trvají 3 hodiny, je věnována vždy celá jedna hodina kazuistikám s plánky bytů a další celá hodina konkrétním kratším dotazům a problémům. Dotazy zájemců, kteří si koupili webinář později, zodpovídáme po celý rok písemně. Eva Joachimová rozvinula díky hlubokým znalostem a propojení souvislostí z oblasti problematických vztahů i závažných zdravotních obtíží mimořádnou schopnost najít odpovědi i na velice složité problémy života.
 • 3

  Bonus: tabulky zpracované pro české prostředí ulehčující poznání i následnou praxi

  Vedle elektronické verze knihy Cesta bílého jeřába za poznáním času, písemných podkladů a krátkých videí k načerpání informací a zamyšlení před každým živým webinářem, si odnesete také nejrůznější tabulky hrající všemi barvami. Tyto tabulky jsou většinou velmi zábavné a ulehčují orientaci v informacích, které použijete v praxi, vypočtete si díky nim například podrobný astrotyp svůj a svých blízkých.