Chci si koupit celý cyklus 9 webinářů

...a získat více rovnováhy ve svém životě...

 • 1

  Bonus: osobní setkání s Evou Joachimovou v prostorách Mladotického mlýna

  Eva Joachimová vždy doporučuje - než si objednáte nějakého konzultanta v otázkách feng shui - podívat se na to, jak sám bydlí. Upoutávková videa i první webinář zdarma jsme natáčeli na Mladotickém mlýně, kde na 7000 metrech čtverečných realizuje v posledních 20 letech rekonstrukce rozsáhlých historických budov. Na nich názorně ukazuje, jak lze pracovat s Prostorem a Časem v praxi. V sobotu 28. května 2016 jsme uspořádali se všemi zájemci jednodenní setkání přímo v Mladotickém mlýně, kde mohli vidět práci se všemi 9 sektory v reálných prostorech krok za krokem na vlastní oči i s podrobným komentářem.
 • 2

  Bonus: konkrétní odpovědi na to, co Vás trápí, od mimořádně zkušeného člověka

  Díky bohatě časově dotovaným webinářům, které trvají 3 hodiny, je věnována vždy celá jedna hodina kazuistikám s plánky bytů a další celá hodina konkrétním kratším dotazům a problémům. Dotazy zájemců, kteří si koupili webinář později, zodpovídáme po celý rok písemně. Eva Joachimová rozvinula díky hlubokým znalostem a propojení souvislostí z oblasti problematických vztahů i závažných zdravotních obtíží mimořádnou schopnost najít odpovědi i na velice složité problémy života.
 • 3

  Bonus: tabulky zpracované pro české prostředí ulehčující poznání i následnou praxi

  Vedle elektronické verze knihy Cesta bílého jeřába za poznáním času, písemných podkladů a krátkých videí k načerpání informací a zamyšlení před každým živým webinářem, si odnesete také nejrůznější tabulky hrající všemi barvami. Tyto tabulky jsou většinou velmi zábavné a ulehčují orientaci v informacích, které použijete v praxi, vypočtete si díky nim například podrobný astrotyp svůj a svých blízkých.