Přihláška do celého cyklu 9 webinářů

Vítáme všechny Gošárníky :-)!!!

 • 1

  Bonus: osobní setkání s Evou Joachimovou v prostorách Mladotického mlýna

  Eva Joachimová vždy doporučuje - než si objednáte nějakého konzultanta v otázkách feng shui - podívat se na to, jak sám bydlí. Upoutávková videa i první webinář zdarma jsme natáčeli na Mladotickém mlýně, kde na 7000 metrech čtverečných realizuje v posledních 20 letech rekonstrukce rozsáhlých historických budov. Na nich názorně ukazuje, jak lze pracovat s Prostorem a Časem v praxi. V sobotu 28. května pořádáme od 10:00 se všemi zájemci jednodenní setkání přímo v Mladotickém mlýně, kde budete moci vidět práci se všemi 9 sektory v reálných prostorech krok za krokem na vlastní oči i s podrobným komentářem.
 • 2

  Bonus: konkrétní odpovědi na to, co Vás trápí, od mimořádně zkušeného člověka

  Díky bohatě časově dotovaným webinářům, které trvají 3 hodiny, je věnována vždy celá jedna hodina kazuistikám s plánky bytů a další celá hodina konkrétním kratším dotazům a problémům. Dotazy zájemců, kteří si koupili webinář později, zodpovídáme po celý rok písemně. Eva Joachimová rozvinula díky hlubokým znalostem a propojení souvislostí z oblasti problematických vztahů i závažných zdravotních obtíží mimořádnou schopnost najít odpovědi i na velice složité problémy života.
 • 3

  Bonus: tabulky zpracované pro české prostředí - ulehčují poznání i následnou praxi

  Vedle elektronické verze knihy Cesta bílého jeřába za poznáním času, písemných podkladů a krátkých videí k načerpání informací a zamyšlení před každým živým webinářem, si odnesete také nejrůznější tabulky hrající všemi barvami. Tyto tabulky jsou většinou velmi zábavné a ulehčují orientaci v informacích, které použijete v praxi, vypočtete si díky nim například podrobný astrotyp svůj a svých blízkých.

Díky tomu, že jste přišli díky doporučení od spolku Goscha, máte na webinář unikátní slevu 500 Kč :-). Platba je nastavená stejně jako u ostatních platících na stejnou celkovou částku, ale po zaslání peněz na účet Vám vždy zasíláme obratem 500 Kč zpět.