Ochrana osobních údajů

6 pravidel ochrany osobních údajů
v projektu Pěstuj zdraví - Pěstuj život

 

1) Vaše osobní údaje chrání a zpracovává v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů společnost MANOFI, s.r.o, která zajišťuje organizační, technickou a komunikační stránku projektu Pěstuj zdraví - Pěstuj život - včetně webináře Pěstuj život: kariéra, partnerství a rodina - pro paní Evu Joachimovou.

2) Pokud se rozhodnete vložit osobní údaje na webové stránky (pestujzdravi.cz, pestujzivot.cz nebo pestujzivotwebinar.cz), souhlasíte s komunikací z naší strany v podobě zasílání novinek, článků, pozvánek, ukázek videí, odkazů a nových informací.

3) Kdykoli si můžete zažádat o doplnění, opravu či vymazání Vámi vložených osobních údajů. My to učiníme, jakmile to bude možné a budeme Vás o tom ihned po provedení informovat.

4) Z komunikace s námi se můžete kdykoli odhlásit. Tuto možnost poskytujeme v patičce každého e-mailu, který od nás obdržíte, oznámením v e-mailu nebo telefonicky.

5) Nespamujeme. Osobní údaje jsou pro nás důvěrné a jsou pečlivě zabezpečeny proti zneužití.

6) Cookies jsou soubory malého množství dat, které se ukládají na počítačích uživatelů. Díky těmto souborům můžeme všechny naše webové stránky přibližovat k vaší nejvyšší spokojenosti. Používání cookies můžete deaktivovat ve vašem internetovém prohlížeči.